اخبار

ضیافت "قدر و قلم" شاهین شهر از افطار تا سحر در دومین شب از شب های قدر

ضیافت "قدر و قلم" شاهین شهر از افطار تا سحر در دومین شب از شب های قدر

  به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه شب گذشته برای احیاء دومین شب از شبهای قدر ، ضیافت افطار تا سحر تحت عنوان "قدر و قلم" برای پنجمین سال متوالی ، به همت انجمن خوشنویسان شاهین شهر و با حضور رئیس و کارکنان این اداره و سایر مسئولین شهر در محل باغ تالار شهرداری شاهین شهر برگزار شد .

   این ضیافت معنوی پس از صرف افطار با خیرمقدم بوسعیدی عضو انجمن خوشنویسان شاهین شهر به اساتید خوشنویس این شهرستان و خوشنویسان میهمان که از شهــرهای اصفهــان ، برخوار ، نجف آباد و خمینی شهر حضور داشتند آغاز شد . 

   در ادامه این مراسم، رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ضمن قدردانی از انجمن خوشنویسان در برگزاری این برنامه معنوی خاطر نشان کرد : موضوع مکان برای انجمن های هنری از موضوعاتی است که همواره مورد پیگیری این اداره بوده است و خوشبختانه با اقدامات خوبی که سال گذشته برای تخصیص زمین و ساخت پروژه مجتمع فرهنگی هنری شاهین شهر انجام گرفت امیدوارم همه انجمن ها از جمله انجمن خوشنویسان نیز دارای مکان ثابت شوند .

این ضیافت معنوی در فضایی هنری و صمیمانه با کتابت آیات قرآن کریم ، روایات معصومین علیهم السلام و اشعار بزرگان تا ساعت 3 بامداد 21 ماه مبارک رمضان ادامه یافت .

۷ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۴۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۱۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید