اخبار

نشست معاون فرهنگی و رئیس گروه مطبوعات اداره کل با مدیران نشریات شاهین شهر

نشست معاون فرهنگی و رئیس گروه مطبوعات اداره کل با مدیران نشریات شاهین شهر

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه چهارشنبه هشتم خردادماه، کارگروه مطبوعات و نشریات شاهین شهر با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای،رئیس گروه مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان و فعالان نشریات این شهرستان برگزار گردید .

در این نشست ابتدا ، رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر ضمن تقدیر از مدیران نشریات حاضر در جلسه به کسب رتبه اول اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر در سطح استان اشاره کرد و سپس از مدیران نشریات خواست تا به طرح مسائل و مشکلات پیش روی خود بپردازند .

در ادامه جلسه باقرصاد رئیس کارگروه مطبوعات اداره کل متبوع از فعالیت نشریات شهرستان قدردانی نمود و به سئوالات هر یک از مدیران نشریات بصورت جداگانه پاسخ گفت . برخی از سئوالات عبارت بود از : بیمه خبرنگاران و مدیران نشریات ، اهمیت فعالیت های پایگاههای خبری ، نحوه توزیع آگهی های ثبتی و دادگستری در نشریات و ..

در پایان مختاری معاون فرهنگی اداره کل متبوع نیز از فعالیت های انجام گرفته توسط همکاران این اداره و نشریات شهرستان تقدیر و تشکر نموده و خاطر نشان کرد : در ارزیابی شاخص های اختصاصی انجام شده در سطح استان ، شهرستان شاهین شهر رتبه اول را کسب نمود و این مهم حاصل تلاش همکاران این اداره و مراکز تحت پوشش از جمله نشریات بوده است .   

وی در ادامه افزود : برگزاری و تقویت شورای هم اندیشی مطبوعات از سوی اعضای این شورا و تعامل با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی موجب ارتقاء سطح کمی و کیفی نشریات در شهرستان خواهد شد .

خاطر نشان می سازد این جلسه پس از اقامه نمازظهر وعصر ادامه یافت و این بار مسائل و مشکلات کانونهای تبلیغاتی شهرستان مورد تحلیل وبررسی قرارگرفت.

۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۰۷
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۷۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید