اخبار

برگزاری کارگروه تبلیغات شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل

برگزاری کارگروه تبلیغات شهرستان شاهین شهر و میمه با حضور معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه کارگروه تبلیغات شاهین شهر و میمه با حضور معاون فرهنگی ، رئیس گروه مطبوعات و تبلیغات ، کارشناس مسئول تبلیغات استان ، رئیس و کارشناس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه و مدیران کانونهای آگهی و تبلیغاتی این شهرستان برگزار شد .

در این جلسه ابتدا فرامرز رادمنش گزارشی از وضعیت موجود و عملکرد کانونهای آگهی و تبلیغات ارائه کرد و از مشارکت و همکاری آنها در بسیاری از زمینه ها قدردانی نمود .

سپس مختاری معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل متبوع با بیان اینکه ظرفیت بسیارخوبی در حوزه تبلیغات شهرستان شاهین شهر و میمه وجود دارد و با انگیزه و خلاقانه در امر تبلیغات و اطلاع رسانی فعالیت می نمایند افزود : فصل مشترک عملکرد کانونهای  آگهی و تبلیغاتی و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، فرهنگ و هنر است و بایستی تمام دست اندرکاران این بخش تلاش نمایند تا این مسئله پررنگ و برجسته گردد .

مختاری ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته ، مشارکت مراکز تبلیغاتی در برنامه ها ، فعالیتها و اقدامات راهبردی دستگاه اجرایی بر پایه فعالیتهای ابلاغی را نشان از دغدغه های فرهنگی هنری این بخش دانست و بر استمرار و تداوم آنها تأ کید کرد .

سید عباس عباسی کارشناس مسئول تبلیغات استان نیز با ارائه گزارشی از میزان نفوذ و تأثیر سامانه ای شدن کلیه فعالیتهای تبلیغی و تسریع در ارائه خدمات ، ثبت اطلاعات و اقدامات کانونها در سامانه تبلیغات را ضروری دانست . عباسی افزود : هم اکنون خدمات گسترده ای در بخش تبلیغات اعم از صدور مجوزهای تأسیس ، تمدید مجوزهای اکران تبلیغات محیطی از طریق سامانه انجام می شود که علاوه بر تسریع در فرایندهای معمول اداری ، به رشد و توسعه آن کمک شایانی کرده است .

خاطر نشان می سازد موضوعات الگویی همچون تداخل صنفی با دفاتر فنی ، بیمه و مالیات دفاتر تبلیغاتی نیز در جلسه مطرح شد که پاسخ لازم به فراخور هر موضوع ارائه گردید. 

۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۰۹:۱۲
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۱۱۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید