اخبار

نشست مشترک فعالان کانونهای فرهنگی مساجدشاهین شهر با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی شهرداری

نشست مشترک فعالان کانونهای فرهنگی مساجدشاهین شهر با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی شهرداری

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه روز پنج شنبه نشست مشترک برخی از فعالان کانونهای فرهنگی هنری مساجد شاهین شهر با اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری این شهرستان در محل سالن جلسات نگارستان امام (ره) برگزار شد .

این جلسه با هدف استفاده از ظرفیت های مشترک کانونهای فرهنگی هنری مساجد ، اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری در پیشبرد اهداف فرهنگی این شهر تشکیل شد .

درابتدا محمودی کارشناس کانونهای فرهنگی هنری مساجد شهرستان از فعالیت مدیران مسئول کانونهای فرهنگی و گرامیداشت مناسبت های ملی و مذهبی در مساجد تقدیر نمود و اظهار داشت : برخی از فعالیت های فرهنگی فراتراز سطح مسجد بوده و منطقه ای از شهر را پوشش می دهد و نیاز به حمایت بیشتری از سوی دستگاه های فرهنگی شهر دارد و به توفیق الهی حمایت های خوبی هم انجام گرفته است .

در ادامه ربیعی مدیرمسئول و امام جماعت کانون فرهنگی مسجد فاطمیه نیز به بیان گزارشی از فعالیت های این مسجد در سطح محلی و منطقه ای پرداخت و از سازمان فرهنگی شهرداری به جهت حمایت در برگزاری برخی مناسبت های ملی و مذهبی این کانون تقدیر و تشکر نمود . همچنین کانون فرهنگی هنری آل طاها و موسسه تخصصی متفکران دانش نیز گزارشی از فعالیت های خود ارائه نمودند .

در پایان حاجیان معاون فرهنگی سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری شاهین شهر ضمن تقدیر از فعالیت مدیران کانونهای فرهنگی مساجد خاطر نشان کرد : این سازمان ، همواره برخی از برنامه های ملی مذهبی که از سوی کانونهای فرهنگی هنری مساجد انجام گرفته است را حمایت نموده و در ادارمه نیز در اجرای برخی از برنامه های مشترک فرهنگی هنری سطح شهر با کانونهای فرهنگی هنری مساجد همکاری می نماید .

۱۰ خرداد ۱۳۹۸ ۱۰:۲۵
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۹۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید