اخبار

شورای هم اندیشی قرآنی بین دستگاهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی شاهین شهر برگزار شد .

شورای هم اندیشی قرآنی بین دستگاهی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی شاهین شهر برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه جلسه شورای هم اندیشی قرآنی شاهین شهر با حضور روسای ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی ، اداره اوقاف و امور خیریه و سازمان تبلیغات اسلامی در محل دفتر رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر برگزار شد .

فرامرز رادمنش ضمن خیرمقدم و ارائه گزارشی از وضعیت فعالیت موسسات قرآنی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان خاطر نشان کرد : پیرو ابلاغ جدید استانداری و مصوبه شورای فرهنگ عمومی شهرستان و در راستای متمرکز شدن فعالیتهای قرآنی نهادهای فعال این حوزه در شهرستان ضروری است که شورای هم اندیشی قرآنی شهرستان تقویت شود تا با استفاده از ظرفیت های موجود بین دستگاهی ، شاهد ارتقاء کمی و کیفی فعالیت های قرآنی شهرستان باشیم .

در ادامه حجه الاسلام و المسلمین بابایی نیز ضمن تقدیر از پیگیری های بعمل آمده ، گزارشی از اقدامات قرآنی سازمان تبلیغات اسلامی در ماه مبارک رمضان ارائه داد و اظهار داشت : این سازمان با اقدامی جهادی آمار کلیه فعالیتهای قرآنی شهرستان شاهین شهر و میمه را در ماه مبارک رمضان بدست آورد. وی افزود : این سازمان آمادگی دارد پیگیری فعالیت های قرآنی شهرستان را بصورت متمرکز و با همکاری دیگر دستگاهها بعهده بگیرد .

حجه الاسلام قربانی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شاهین شهر نیز درخصوص مشارکت در برگزاری آزمون قرآنی با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ، برگزاری آزمون های سراسری اداره اوقاف در سطح شهرستان و آزمون قرآنی تسنیم گزارشی ارائه داد و اظهار داشت : اداره اوقاف و امور خیریه همواره در حد امکان ، حمایت های مادی و معنوی از فعالیت های قرآنی داشته است و همچنین حمایت های لازم را از اقدامات شورای هم اندیشی قرآنی شهرستان خواهد داشت .

در پایان مقرر شد اعضای جدید و شرح وظایف شورای هم اندیشی قرآنی شهرستان در دستور کار شورای فرهنگ عمومی شهرستان قرار گیرد .

۲۲ خرداد ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۹۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید