اخبار

برگزاری دومین نشست مدیران مسئول کانونهای فرهنگی هنری مساجد شاهین شهر در سالجاری

برگزاری دومین نشست مدیران مسئول کانونهای فرهنگی هنری مساجد شاهین شهر در سالجاری

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه سه شنبه 21 خردادماه سالجاری دومین نشست مدیران مسئول کانونهای فرهنگی و هنری مساجد شاهین شهر در محل دفتر کانون فرهنگی مسجد فاطمیه برگزار شد .

پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، محمودی کارشناس کانونهای فرهنگی هنری مساجد در اداره متبوع ضمن خیر مقدم به مدیران مسئول حاضر در جلسه بر ضرورت تشکیل مجدد شورای راهبردی کانونهای مساجد شاهین شهر تأکید کرد و اظهار داشت : با تشکیل مجدد شورای راهبردی کانونهای مساجد، مدیران مسئول نسبت به ظرفیت و امکانات کانونهای دیگر آشنا شده و برنامه هایی که قبل از آن نمی توانستند اجرا کنند قابل اجرا خواهد بود .  

در ادامه فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر ضمن خیر مقدم به مدیران مسئول ، به آسیب هایی که از حضور کمرنگ مدیران و اعضای کانونهای فرهنگی هنری مساجد در انجام برنامه فرهنگی ایجاد می شود اشاره کرد و تأکید نمود : آقای محمودی به عنوان کارشناس مسئول کانونهای مساجد در اداره متبوع برای هرگونه اقدام برنامه محور ، نیاز به همکاری مدیران مسئول دارد و راه اندازی مجدد شورای راهبردی کانون ها به تشکیل جلسات مستمر و رفع مشکلات کانونها کمک خواهد کرد .

حجه الاسلام والمسلمین ربیعی مدیرمسئول کانون فرهنگی مسجد فاطمیه از برگزاری این جلسه ابراز خرسندی کرد و بر استمرار منظم جلسات بین کانونهای فرهنگی مساجد با حضور بازرس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تاکید کرد .

در ادامه مدیران مسئول کانونهای فرهنگی مساجد به بیان مسائل و مشکلات خود پرداختند . از مهمترین دغدغه های طرح شده می توان به موارد زیر اشاره نمود : کمبود اعتبار در تامین تجهیزات مورد نیاز ، کمبود اعتبار در برگزاری برنامه های فرهنگی و آموزشی ، عدم یکپارچگی در امور فرهنگی شهر و...

در پایان خانم طیباتی مدیر موسسه متفکران دانش که به عنوان میهمان در این جلسه حضور داشت درخصوص ارائه خدمات آموزشی این موسسه برای اوقات فراغت تابستان اعضای کانونهای مساجد شهرستان سخن گفت و خاطر نشان کرد : این موسسه با دریافت سطح یک کیفی از اداره فنی و حرفه ای ، اداره آموزش و پرورش و اداره ورزش و امور جوانان قادر است با تخفیف ویژه و بسیار خوب ، مهارت آموزی تخصصی به اعضای کانونهای مساجد را در محل موسسه یا در محل کانون تحقق بخشد و پس از موفقیت در آزمون پایانی ،گواهی نامه بین المللی اعطاء نماید .

از مهمترین مصوبات این جلسه می توان به تشکیل مجدد شورای راهبردی کانونها و استمرار در برگزاری جلسات کانونها هر دو هفته یکبار نام برد .  

۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۵۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۸۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید