اخبار

تور تفریحی خبرنگاران شهرستان از روستاهای بخش مرکزی شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

تور تفریحی خبرنگاران شهرستان از روستاهای بخش مرکزی شاهین شهر به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه سه شنبه 15 مردادماه و در آستانه فرا رسیدن روز خبرنگار ، اردوی تفریحی و گردشگری یک روزه از برخی مناطق بخش مرکزی شاهین شهر جهت بازدید خبرنگاران، با همکاری و همت خانم باقریان بخشدار مرکزی شاهین شهر و فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه برگزار شد  .

این تور یک روزه با حضور خانم باقریان بخشدار مرکزی ، حسین خسروی رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و دهیاران ، فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان، سیدمحمدعلی محمودی مسئول امور مطبوعاتی اداره متبوع و خبرنگاران فعال شهرستان انجام پذیرفت و از مناطق دیدنی و گردشگری روستاهای جهادآباد ، مورچه‌خورت ، سُه، باغ میران و کلهرود بازدید بعمل آمد .

مراسم تجلیل از خبرنگاران این شهرستان در روستای کلهرود برگزار شد . باقریان بخشدار مرکزی شاهین شهر ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از زحمات خبرنگاران شهرستان گفت : وظیفه اصلی خبرنگاران و اصحاب رسانه انعکاس خبر و رویدادها به دور از تخریب ، پیش داوری و اعمال سلیقه شخصی است .

وی تصریح کرد : خبرنگاران پل ارتباطی مردم و مسئولان هستند و انتظار داریم رسانه ها چشم بینا و گوش شنوای مردم در انعکاس مشکلات و معضلات اجتماعی باشند و در صورت نیاز با انتقادی سازنده و راهگشا بازوی توانای مدیریت شهری باشند .

بخشدار مرکزی شاهین شهر افزود : خبرنگار موفق در تهیه و انتشار خبر به سه اصل مهم صحت ، دقت و سرعت توجه دارد .

در ادامه فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه نیز ضمن تبریک روز خبرنگار و تقدیر از زحمات ارزنده خبرنگاران این شهرستان به مشکلات اقتصادی رسانه ها اشاره کرد و اظهار داشت : با وجود احاطه مشکلات اقتصادی بر فعالیت رسانه ها ، نهادینه کردن تفکرات سالم در تهیه خبر و انتشار آن از مسائل مالی بسیار مهم تر است .

خاطر نشان می سازد در این آئین توسط بخشدار مرکزی شاهین شهر و رئیس اداره متبوع به رسم یابود لوح تقدیر و هدیه ای به خبرنگاران شهرستان اهداء گردید .

۱۶ مرداد ۱۳۹۸ ۱۹:۴۸
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۴۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید