اخبار

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر به خبرنگاران

پیام تبریک رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر به خبرنگاران

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه ، متن پیام تبریک فرامرز رادمنش رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شاهین شهر و میمه به مناسبت  روز خبرنگار بدین شرح می باشد :

 


باسمه تعالی

ن والقلم و ما یسطرون

 

17 مرداد سالروز شهادت خبرنگار نام آشنا ، "شهید محمود صارمی" که یادآور حماسه آفرینی آنهایی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند بر خبرنگاران و اهالی رسانه تبریک می گویم .

خبرنگاران به راستی تجسم امانت، تعهد، دلسوزی و وظیفه‌شناسی‌اند. نقش جامعه خبرنگاری در ارائه تصاویری واقعی از رویدادهای مختلف و اِعمال شکلی از نظارت عمومی بر مسئولان و دستگاه‌های اجرایی نه تنها بی‌بدیل و غیرقابل انکار بلکه شایسته توجه و تقدیر است.

خبرنگارانی که بیطرفانه و فارغ از بحثهای جناحی از جان مایه گذاشته و با انرژی وصف ناپذیر در عرصه خبر تأثیرگذارند و با عملکرد مثبت خویش، برای کار خود ارزش قائل شده و برای این حرفه، جایگاه و قیمت بالایی ایجاد کرده اند.

در عصری که به تعبیر اندیشمندان، ارتباط توده مردم با واقعیت، بیش از هرزمانی وابسته به رسانه‌هاست و این رسانه است که نه‌تنها به انعکاس واقعیت می‌پردازد بلکه حتی قادر است آن را خلق کند، بدیهی است که وظیفه و مسئولیت خبرنگاران در حفظ سلامت ارتباط مخاطبان با واقعیت تا چه اندازه سترگ و خطیر خواهد بود.

اینجانب نیز بر خود واجب میدانم تا در هفدهمین روز از ماه مرداد 98 ضمن گرامیداشت خاطره شهدای اصحاب رسانه ، فرارسیدن روز خبرنگار را به تمامی خبرنگاران تبریک گفته و از درگاه ایزد منان، سعادت، سلامت و توفیق روز افزون را در تمامی امور خواستارم.

۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۸:۵۶
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان شاهین شهر و میمه |
تعداد بازدید : ۳۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید